noteikumi

ABONEMENTI

Figūra FIT studijas abonementi :

FF (Figūra FIT) abonements (darbības laiks 9:00-21:00)

Dienas abonements (darbības laiks 12:00-17:00)

Figūra FIT klienta abonements (darbības laiks 9:00-21:00, -20%)

/Vairāk par abonementu iedalījumu lasīt sadaļā “Abonementi”/

Abonements tiek aktivizēts ar pirmo uzsākto nodarbību/procedūru.

Abonements jāaktivizē viena mēneša laikā no tā iegādes datuma.

Ja abonements nav izmantots tam paredzētajā termiņā, to var pagarināt uz nedēļu -3 EUR; divām nedēļām-9 EUR. Klienta pienākums ir saglabāt čeku par iegādāto abonementu līdz abonementa darbības laika beigām. Lai piereģistrētu savu abonementu uz citu personu, saglabājot abonementa termiņu -maksa 5 EUR.

Īpašos gadījumos, vienojaties ar studijas vadību, var veikt abonementa pagarināšanu uz termiņu par kādu vienojas studijas vadība ar klientu.

KĀ KĻŪT PAR Figūra KLIENTU? & KLIENTA KARTE

Iegādājies mūsu klienta karti 5 EUR vērtībā.

Klienta kartē tiek ievadīta informācija par Tevis izvēlēto/nopirkto abonementa veidu, nodarbību skaitu. Klienta kartē tiek reģistrētas izmantotās nodarbības/procedūras (reižu skaits), kā arī kartē tiek “iestrādāta’’ Tava fotogrāfija, līdz ar to Tavu klienta karti neizmantos cita persona.

Klienta kartes priekšrocības– Tu saņem 20% atlaidi ( no FF abonementa cenas nākamā abonementa iegādei,izņemot dienas abonementus).

Klienta karte ar 20% atlaidi darbojas 3 mēnešu garumā (no abonementa aktivizēšanas dienas)!

Klienta karte nodrošina Tev vēl papildus atlaides studijas organizēto akciju laikā un piedāvā atlaides studijā esošo preču iegādē.

Klienta kartes nozaudēšanas/bojāšanas gadījumā jāmaksā – 5 EUR un klientam jāiegādājas jauna klienta karte.

Klients piekrīt savu personisko datu apstrādei, lai varētu veikt studijas klientu identificēšanu, kā arī saņemt jaunāko informāciju. Studija apņemas neizpaust klientu datus trešajām personām.

TRENIŅU/PROCEDŪRU NORISE & KLIENTA PIENĀKUMI

Treniņu nodarbības/procedūras studijā notiek pēc iepriekšēja pieraksta. Ja objektīva iemesla dēļ nevari ierasties uz studijā- zvani (vēlams 2 stundas pirms treniņa/procedūras) un atsaki savu pierakstu.

Apmeklējuma dienā ir iespējams izvēlēties un piepirkt (saskaņā ar cenrādi) klāt jebkuru procedūru, ja ir brīva vieta uz izvēlēto pakalpojumu.

Studijā trenažierus, inventāru, procedūru aprīkojumu drīkst izmantot, ievērojot lietošanas norādījumus, par kuriem mutiski (ierodoties studijā pirmo reizi) informē studijas darbinieki.

Klients pēc nodarbības pats nenovelk SimplyShort/Belt, VacuMove svārkus, to izdara studijas darbinieki. Kā arī pēc procedūras (termoprocedūras, limfodrenāžas, lipo-lāzera) no procedūru iekārtām atbrīvo/“izņem” studijas darbinieki. Klients pēc treniņa veic SimplyShort/belt, VavuMove svārku dezinfekciju.

Studijā treniņa nodarbības notiek sportam piemērotā apģērbā un apavos. Studijas trenažieru telpās klientam ir aizliegts atrasties virsdrēbēs, un ielu apavos.

Studijas telpās klientam ir pienākums ievērot personisko higiēnu un tīrību.

Klientam ir pienākums konsultēties ar savu ārstu vai citu veselības speciālistu par savu veselības stāvokli un to atbilstību klienta izvēlētām treniņa nodarbībām/procedūrām. Par izmaiņām veselības stāvoklī, klientam jāpaziņo studijas administrācijai.

Vecāki, vai citi pieaugušie, kuri ierodas studijā kopā ar bērniem, uzņemas pilnībā atbildību par savu bērnu drošību, veselības stāvokli.

Klientam bez saskaņošanas ar administrāciju ir aizliegts izlīmēt plakātus, atstāt vizītkartes utt.

Klienta pienākums ir ziņot, par treniņa/procedūras laikā sabojāto iekārtu vai konstatētām iekārtu tehniskām problēmām.

Gadījumos ja klienta vainas dēļ tiek sabojāta studijas iekārta, tad klienta pienākums ir atlīdzināt studijas iekārtas remontu, vai jaunas iekārtas cenu.

KLIENTA PERSONĪGĀS MANTAS; TO UZGLABĀŠANA

Klients pēc savas izvēles, glabā personiskās mantas, apģērbu, apavus, ģērbtuves skapīšos vai administrācijas norādītajā skapī.

Klients ir atbildīgs par savām personīgajām mantām.

Studija neuzņemās atbildību par ģērbtuvē, skapjos un citur atstātām klienta materiālām vērtībām.

Atrodot sveša klienta mantu tā, ir jānodod studijas administrācijai. Informāciju par atstātām/atrastām mantām var saņemt pie administratora. Atrastā/atstātā manta studijā glabājās trīs mēnešus, pēc šī termiņa beigām, manta uzskatāma par pamestu un paliek studijas rīcībā.

SAUNAS IZMANTOŠANA

Saunas apmeklējums klientam ir jāpiesaka pirms treniņa/procedūras.

Saunā aizliegts lietot skrubjus, maskas, krēmus. Saunas izmantošanā jāievēro saunas apmeklējuma nosacījumi, ar kuriem var iepazīties pie administratora.

STUDIJIAS NOSACĪJUMI/PIENĀKUM

Studijā aizliegts lauzt, bojāt, demontēt studijas īpašumu (inventāru, iekārtas, telpas utt.), ienest studijā jebkāda veida ieročus, atrasties studijas telpās alkohola, narkotisko vai cita veida apreibinošo vielu stāvoklī, smēķēt, lietot studijas telpās apreibinošas vielas.

Ja klients atrodas reibuma stāvoklī studijas darbinieki ir tiesīgi neielaist viņu studijas telpā un nenodrošināt ar pakalpojumu.

Studijā aizliegts skaļi un nepieklājīgi uzvesties, lietot necenzētus izteicienus, aizskart/traucēt citām studijas klientēm/darbiniekiem.

Studija nodrošina klientam izvēlēto pakalpojumu, saskaņā ar cenrādi, vai akciju piedāvājumu, klienta izvēlētā laika posmā.

Ja klientam liegta iespēja saņemt studijas pakalpojumu studijas darbinieku nolaidības dēļ, vai iekārtas tehnisku bojājumu dēļ, studijas pienākums - piedāvāt klientam citu līdzvērtīgu vai labāku pakalpojumu.

Studija neuzņemas atbildību par klientu veselības stāvokli, atbildību par klientu gūtajām traumām.

Studija ir tiesīga mainīt noteikumus, pakalpojumu cenas par to informējot klientu mājas lapā vai studijā uz vietas.

Klients ierosinājumus/sūdzības var rakstīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai par tiem ziņot mutiski studijas vadībai.

Studija nav atbildība par Rīgas Siltums; Rīgas Ūdens; Latvenergo sniegtajiem pakalpojumiem.

 

atstarpe

Kontakti

Fitnesa un Svara Korekcijas
Studija "FIGŪRA FIT"
Lāčplēša iela 41 (ieeja no pagalma), 2. stāvs, Rīga, LV-1011
Tel.: (+371) 67289899
Mob.: (+371) 26100645
E-pasts: figurafit@figurafit.lv

Rekvizīti
SIA ''FIT STUDIJA'' Draudzības aleja 19-72, Jēkabpils, LV-5201 
Reģistrācijas Nr. LV45403035378, LV66PARX0013572420001

Darba laiks

Pirmdiena-piektdiena: 9:00 - 21:00
Sestdiena:   9.00-14.00 (pēc pieraksta)

Svētdiena: brīvs

 

                            ikona_2.jpg     facebook.png