Pilnekrāna tveršana 2016.09.06. 140742.bmp

 

 

Tu esi dabas meistardarbs. Tādas kā Tu nekad nav bijis un nebūs! Bet, ja nu atklāj sevī kādu nepilnību - mainies! Ja esi nemierā ar savu ķermeni un tā apjomu - mēs Tev palīdzēsim. Mūsos piemītošais spēks un enerģija nav izpētīta, un mēs varam zināt ko pašas spējam, tikai tad, kad esam pamēģinājušas ko nebijušu. Izaicini sevi pārmaiņām un atnāc uz studiju Figūra Fit! 

Dzīvo ''tīri''! - ar tīrām domām, darbiem,sirdi. :)

/Anita

Mūsu logo lasāms, ka esam citāda fitnesa studija sievietēm. Jā, mēs esam atšķirīgas no citām fitnesa studijām! Studiju “Figūra FIT” apmeklē tikai sievietes no 18 līdz 70 gadu vecumam (ar iepriekšēju fizisko sagatavotību un bez tās) un katrai klientei tiek piedāvāta īpaša pieeja, patīkamā un mierīgā gaisotnē, kurā Tu vari izbaudīt gan masāžas procedūras, gan efektīvus treniņus. “Figūra FIT” piedāvā atšķirīgu pakalpojumu klāstu, kāds nav pieejams citās sieviešu fitnesa studijās, klubos. Tikai pie mums Tu vari trenēties izmantojot Simply Short/Belt, Avanti Cardio GYM un izbaudīt kvalitatīvu limfodrenāžas procedūru ne tikai kājām, bet arī ķermeņa augšdaļai.

Ar ko vēl mēs esam īpašas? Ar to, ka mēs nemelojam klientēm un nesolām, ka Tu pie mums mēneša laikā “nometīsi”/pazaudēsi 5 - 10 kg sava ķermeņa svara. Mēs apsolām, ka mēneša laikā trenējoties 3 reizes nedēļā Tev samazināsies ķermeņa apjoms problēmzonās (vēdera, augšstilbu un sēžas zonā). Studijas procedūru, masāžu iekārtas, trenažieri, aprīkojumi ir radīti, lai samazinātu Tavu ķermeņa apjomu, uzlabotu ādas stāvokli, mazinātu celulītu un uzlabotu Tavu pašsajūtu un veselību kopumā.

Iepazīšanās uzrunā minēts, ka mēs katra esam unikāla un vienreizēja. Tā taču irJ. Treniņu rezultātā Tev var pazust 2cm no ķermeņa apjoma, bet citai 7 – 10 cm apjoma. Arī mūsu studijā ir pozitīvie stāsti, kad klientes ir zaudējušas mēneša laikā no 2 līdz 6 kg, bet kilogramu “zaudēšana” nav primārais uzdevums. Tev jāsaprot, ka svarīgi ir tievēt un samazināt ķermeņa apjomu prātīgi, sabalansēti, nenodarot pāri savam organismam un veselībai.

“Figūra FIT” izmanto treniņiem un procedūrām īpašo Wellness trenažieru sistēmu. Wellness aprīkojums strādā Tavā vietā, tonizējot muskuļus, ādu, stimulējot asinsriti un limfātisko sistēmu. Atkarībā no trenažieru veida, to darbības princips var balstīties uz vibromasāžu, vakuuma masāžu, muskuļu elektrostimulāciju, infrasarkano siltuma iedarbību uz ādu un zemādas tauku nogulsnēm vai presoterapiju.

Studija “Figūra FIT” ir sievišķīgākā fitnesa studija un pie mums sajutīsi mājīgu, mierīgu, bet tajā pašā laikā, darbīgu atmosfēru. Treniņi un procedūras notiek pēc iepriekšēja pieraksta, un katrai klientei tiek piemeklēta viņai piemērota, īpaša programma, izvēlēto mērķu sasniegšanai. Visas klientes, pēc procedūrām un treniņiem prom dodas smaidīgas un apmierinātas.

Nāc un izmēģini mūsu studijas piedāvājumu un pārliecinies pati, ka “viss notiek” patiesi!

atstarpe

 

 

 

Figura Fit meitenes:

                                                                                                                                        Dzīvo ''tīri''! - ar tīrām domām, darbiem,sirdi. :)

                                                                        Figūra Fit direktore Anita        

        

      Klientu konsultante/administratore - Liene 

        PilnekrEna tverAAana 2016.11.07. 135928.bmp-bell 2                                            

                         Kosmetoloģe Evelīna                                                                                             Trenere Marīna

 

         

       Liene Kacere - sertificēta  uztura speciāliste                                                                                                          

Latvijas Diētas uz uztura speciālistu asociācijas biedre (LDUSA).

 

atstarpe

Kontakti

Fitnesa un Svara Korekcijas
Studija "FIGŪRA FIT"
Lāčplēša iela 41 (ieeja no pagalma), 2. stāvs, Rīga, LV-1011
Tel.: (+371) 67289899
Mob.: (+371) 26765233
E-pasts: figurafit@figurafit.lv

Rekvizīti
SIA ''Figura FIT'' Lāčplēša iela 41, Rīga, LV-1011
Reģistrācijas Nr. LV40103528018 LV85HABA0551033886504

Darba laiks

Pirmdiena-piektdiena: 9:00 - 21:00
Sestdiena:   9.00-14.00 (pēc pieraksta)

Svētdiena: brīvs

 

                            ikona_2.jpg     facebook.png