Labie piemēri

cflogo

 

 Mīļās dāmas, vēlamies pastāstīt par brīnišķīgo pieredzi un sadarbību ar portālu apollo.lv/sieviete.

   Novembra beigās apollo.lv/sieviete izsludināja konkursu/akciju “Tievē gudri! Ziemassvētki nav aiz kalniem!” No visām konkursa dalībniecēm, divām sievietēm studija “FIGURA FIT” uzdāvināja iespēju kļūt slaidākām un izbaudīt studijas piedāvātās procedūras un treniņu programmas, kā arī uztura speciālista konsultācijas. Uzvarētājas bija GINTA un BAIBA, kuras novembra beigās uzsāka nodarbības. Abām dāmām tika sastādīta treniņu programma, piemeklētas procedūras, sastādīts plāns, kā sasniegt pozitīvus rezultātus. Kā gāja abām uzvarētājām un cik kilogramus un cm no ķermeņa apjoma viņas ”pazaudēja” - lasi šeit. Varam pačukstēt- rezultāti bija iespaidīgi J

Baibas rezultāti-

http://apollo.tvnet.lv/zinas/galvenais-nepadoties-konkursa-tieve-gudri-ziemassvetki-nav-aiz-kalniem-rezultati/715622

 

Gintas rezultāti -

http://apollo.tvnet.lv/zinas/ja-loti-grib-viss-ir-iespejams-konkursa-tieve-gudri-ziemassvetki-nav-aiz-kalniem-rezultati/715582

 

atstarpe

 

 

 AtstarpeAkcijam

 Izlasi interviju ar Ilonu - iespējams tā Tevi motivēs!

Ilona studijā Figūra Fit ir sasniegusi fantastiskus rezultātus. Nodarbības mūsu studijā Ilona uzsāka 03.12.15. un 20.01.16. Mēs veicām rezultātu apkopošanu un mērijumus, izbrīns bija visām! :) Neticami pazuduši -5kg, augšstilbi palikuši slaidāki -8cm, viduklis -14cm un gurnu apkārtmērs -7cm. Studijā Figūra Fit Ilona izbaudija procedūras (30min) un izmantoja piedāvātos studijas treniņus (30min) - VacuMove/SimplyShort/Avanty.

 

1. Kā Tu nokļuvi mūsu studijā? Un kādu motīvu vadīta uzsāki nodarbības?

Ļoti vienkārši – aizgāju un paliku :)
Bet, ja nopietni, tad uzdūros uz rakstu Apollo portālā, kā divas dāmas tika atlasītas konkursa kārtībā, lai mēneša laikā līdz Ziemassvētkiem pielāgotos nedaudz sarāvušām kleitiņām. Bija ļoti sirsnīgs raksts kā dāmas cītīgi strādā studijā un jau ir pirmie rezultāti. Automātiski atvēru mājas lapu, lai saprastu kas tas tāds ir, jo par „Figura FIT” neko nebiju dzirdējusi. Sapratu, ka neko nesapratu, tādēļ tuvākajā pusdienas pārtraukumā izlēmu aiziet un paskatīties uz vietas kas un kā.
Sagaidīja, izrādīja, izstāstīja, bet galvenais koda vārds bija – BEZ VEČIEM un BEZ KOMPLEKSIEM. Kā punkts uz „i” bija tas, ka viss ir vienuviet – gan sporta nodarbības, gan kosmētiskās procedūras, gan arī uztura speciālists, nav jāskraida pa visu Rīgu pa dažādiem saloniem. Tā arī todien nopirku abonementu un jau nākamajā dienā uzsāku savu startu uz sen apsolītu apņemšanos.
Motīvi? Kad pats sev vairs nepatīc spogulī, jo svari bez pāris gramiem ir pietuvojušies trīsciparu skaitlim un katra svaigākā fotogrāfija prasās pēc taustiņa „delete”, tad viennozīmīgi ir skaidrs, ka ir pēdējais brīdis kaut ko kardināli mainīt.

2. Tavi pirmie iespaidi par fitnesa studiju? Kā jūties pie mums pašreiz?

KāKā pirms diviem mēnešiem, tā arī joprojām - jūtos kā VIP klients :)Es pieļauju, ka tā ir visām dāmām, bet man principā ir privātie treniņi – man vienmēr pavaicā kā es jūtos, vai viss ir labi, vai nevajag ko palīdzēt, vienmēr paslavē, ka esi malacis un plosies kā zvērs.... Man pašai nekas nav jādomā, parāda kur apsēsties, kur apgulties, pieslēdz kur jāpieslēdzas, uz katru nākamo pasākumu atkal pavada un nokontrolē vai man ir ērti un vai es joprojām labi jūtos. Nu tik cik vingrinājumi – tie gan jāizpilda pašam :)

3. Kādas ir Tavas sajūtas apzinoties, ka iespaidīgi samazinājies ķermeņa apjoms, svars un ir jāmaina garderobe?

Nu to ir grūti vārdos izteikt, bet katru rītu ceļos un ir sajūta, ka varu lidot.
Tas ir tik patīkami, ka mīļākās džinsas nevis knapi veras ciet un , ja arī aizveras, tad tas „balkons” pēkšņi paliek jau par „terasi”, bet brīvi tiek aizpogātas, tās noslīd uz gurniem un ir redzams izteikts viduklis, atliek tik secināt, ka jāpērk jaunas.... katra sen aizmirstā kleitiņa, kas nepielūdzami bija sarāvusies, pēkšņi ir atkal padevusies un sēž kā uzlieta. Tā varētu turpināt vēl ilgi, taču lielākais ieguvums ir fiziskā pašsajūta, ka vēders vairs netraucē apsēsties uz ragavām, ka vari skriet pa mežu un pikoties.... ka vari atkal uzlakot kājām nagus :)
Tā ir nenormāla motivācija turpināt un sekot sev līdzi ikdienas ritmā.

4. Kas Tevi uzrunāja mūsu studijā un kas patīk vislabāk?

Jau minēju, man patīk, ka viss ir vienuviet. Šeit varu apvienot vienā vakarā gan skaistumprocedūras, gan izlikt sevi uz trenažieriem nu un, protams, arī pirtiņa. Pat pie uztura speciālista man nekur nav jāskrien, viņš pārtver mani tepat pirms treniņa.
Atmosfēra ir tik ļoti ģimeniska, ka pat vairs nebrīnos, ka pa telefonu mani jau pazīst pēc balss un uzrunā vārdā. Atnākot vienmēr var pačalot par to kā iet un kas jauns. Īpašas ir tās reizes, kad izdodas 1:1 pavingrot ar Marīnu. Tikai nākamajā dienā pa īstam jūti cik tas bija vērtīgi, jo sāp pat tie muskuļi, kur likās, ka tādu vispār nav.

 

atstarpe

 

AtstarpeAkcijam

Programma “Kļūsti slaidāka 9 nedēļās” – ir pilnībā sevi attaisnojusi!

 

    Citādā fitnesa studijā “FIGŪRA FIT” sapņi kļūst par īstenību, jo pie mums sievietes TIEVĒ GUDRI un ar prieku. “Kļūsti  slaidāka 9 nedēļās” ir viena no studijas piedāvātajām pavasara programmām un tajā ir iekļautas 24 procedūras, 24  treniņi un viena uztura speciālista konsultācija. Šādu iespēju izvēlējās mūsu kliente Indra    un viņas rezultāti ir lieliski.  Indra ir zaudējusi 10 kg svara un 7 cm vēdera apkārtmēra- tas tikai pierāda, ka ir laiks atbrīvoties no liekā un var vasaru  iesākt ar  smaidu un vēl labāku figūru.

   Programmas cena ir 180 EUR (parastā cena 311 EUR) un Tev pašai ir iespēja izvēlēties gan nodarbības, gan  procedūras pēc savas vēlmes. Pie mums ir pieejamas gan  limfodrenāžas procedūras visam ķermenim, gan  termoprocedūras, kā arī masāža ar Body Roll, vakuumtrenažieris, eliptiskie trenažieri ar kompresijas šortiem un  jostām, duālo trošu sistēmas trenažieris Avanti GYM, neiztrūkstoša ir arī infrasarkanā sauna, kas palīdzēs izvadīt lieko  ķermeņa šķidrumu un šlakvielas.

   Trenējies kompetentu un pieredzējušu treneru uzraudzībā, nepārmaksā un sasniedz izcilu rezultātu kopā ar studiju  “FIGŪRA FIT”.

atstarpe

 

Kontakti

Fitnesa un Svara Korekcijas
Studija "FIGŪRA FIT"
Lāčplēša iela 41 (ieeja no pagalma), 2. stāvs, Rīga, LV-1011
Tel.: (+371) 67289899
Mob.: (+371) 26100645
E-pasts: figurafit@figurafit.lv

Rekvizīti
SIA ''FIT STUDIJA'' Draudzības aleja 19-72, Jēkabpils, LV-5201 
Reģistrācijas Nr. LV45403035378, LV66PARX0013572420001

Darba laiks

Pirmdiena-piektdiena: 9:00 - 21:00
Sestdiena:   9.00-14.00 (pēc pieraksta)

Svētdiena: brīvs

 

                            ikona_2.jpg     facebook.png