logo-ikona

JAUNUMS FITNESĀ -  AVANTI GYM IR KLĀT! TIKAI STUDIJĀ FIGŪRA FIT.                                                

                                              


  

TIKAI STUDIJĀ FIGŪRA FIT- Ar Cardio Gym Jūs sadedzināsiet taukus vairāk un ātrāk nekā ar jebkuru citu standarta trenažieri.

Avanti Cardio GYM lietotājiem piedāvā ideālu visa ķermeņa kardiotreniņu, izmantojot velotrenažieri „Recumbent Bike” (ergometrs ar sēdekli) kombinācijā ar funkcionālu duālu trošu vilkšanas sistēmu. Velotrenažiera „Recumbent Bike” 180 grādu griešanās sistēma ir patentēta un ļauj treniņā veikt dažādus spiešanas (novietojot riteni uz aizmuguri) un vilkšanas vingrinājumus (novietojot riteni uz priekšu), tā rezultātā tiek nodrošināts līdzsvarots treniņš rokām, pleciem, mugurai, kā arī krūšu un rumpja muskulatūrai. Tiek noslogota un sekmēta kardiospēja, koordinācija un muskuļu izturība, vienlaicīgi lietotājam treniņa laikā saglabājot konstantu kadenci.

Ar CARDIO GYM trenažieri taukus var sadedzināt ātrāk un efektīvāk nekā ar jebkuru citu parasto trenažieri. Vairums klientu sasniegs satriecošus rezultātus un brīnišķīgais pārmaiņas, izmantojot šos trenažierus. Cardio Gym ir labākais kardio trenažieris tirgū un to apliecina rezultāti. Cardio Gym ir pārbaudīts neatkarīgos medicīniskos testos, piedaloties vadošajam pētniekam Dr. Neil Wolkodoff. Testos piedalījās dažāda vecuma un atšķirīgas fiziskās sagatavotības pieaugušo grupa. Testi notika vienu mēnesi, pētot dalībnieku treniņu rezultātus 30 minūtes 3 reizes nedēļā. Viena grupa izmantoja tikai Cardio Gym, turpretim cita - skrejceliņu un eliptisko trenažieri.

Rezultāti bija šādi:

Komponents

CardioGym treniņš

Aerobiskais treniņš

Maksimālais skābekļa patēriņš (VO2)

+14%

+4%

Anaerobiskais slieksnis

+17%

+2%

Svara zudums

-2,1 kg

-0,54 kg

Ķermeņa tauku procents

-3% ķermeņa tauku

-0,45% ķermeņa tauku

Spēka izturība

+15%

+2%

Kopējā izturība

+31%

+3%

Lokanība

+8,7%

+1%

 

sexy back perfect posture total body blast

Grupa, kas izmantoja Cardio Gym sadedzināja 7 reizes vairāk tauku, kļuva 4 reizes spēcīgāki un lokanāki nekā skrejceliņa/eliptisko trenažieru grupa.

Šo lielisko rezultātu iemesls

Trenējoties ar Cardio Gym, tiek izmantots vairāk muskuļu, un viss ķermenis tiek trenēts īsāku laika periodu. Cardio Gym ir efektīvāks par eliptisko vai skrejceliņa trenažieri. Visu ķermeni iespējams nodarbināt 30 minūtēs, vienlaicīgi veicot kardio treniņu. Taupiet laiku un trenējieties gudrāk nevis grūtāk.

Kādēļ tas ir tik iedarbīgs?

Personīgie treneri jau gadiem zina, ka spēka treniņi ir viens no efektīvākajiem liekā svara samazināšanas paņēmieniem. Pētnieki drīzumā atklāja, ka dažādu muskuļu grupu spēka treniņi apvienojumā ar kardio treniņiem ir vēl efektīvāks tauku dedzināšanas paņēmiens. Šāda veida treniņus nosauca par metabolisko kondicionēšanu, kas ķermenim liek darboties spēcīgā kaloriju dedzināšanas režīmā, efektīvākā nekā garlaicīgs un ilgstošs kardio treniņš. Ar Cardio Gym ķermenis tiek trenēts tieši šādā veidā, kas ļauj sasniegt visefektīvāko kopējā ķermeņa treniņu īsākā laikā. Metaboliskā kondicionēšana uzrāda arī lieliskus rezultātus, samazinot grūti dedzināmos taukus un veidojot skaistu ķermeni.

Līdzās augstajai treniņa efektivitātei Cardio Gym pārliecina arī ar 10,1 collu skārienjutīgu ekrānu apvienojumā ar virtuālā trenera funkciju. Izmantojot ātro startu vai lietotāja definētās programmas, gan iesācēji, gan pieredzējuši lietotāji var uzsākt sev piemērotāko treniņa programmu, turklāt „virtuālais treneris” uz ekrāna demonstrē pareizu vingrinājumu izpildi un secību. Pārskatāmi izvietotie informatīvie lauki, kuros tiek uzrādīts laiks, intervālu atskaite, distance, kaloriju patēriņš, kā arī tiešās skaitīšanas funkcija visiem trošu vilkšanas vingrinājumiem, ļauj ērti dokumentēt treniņa progresu un rūpējas par papildu motivāciju treniņa laikā.

Uzskatām, ka pašlaik tas ir viens no efektīvākajiem trenažieriem tirgū. Tagad arī citāda fitnesa studijā sievietēm FIGŪRA FIT.

Tādēļ, ja esat smagi trenējies un nav panākts vēlamais rezultāts, ir laiks trenēties gudrāk ar Cardio Gym.

 

avanti 1   Avanti-Cario-Gym-CG6-3

 

Klīniski pierādīti rezultāti

Bремя работы

понедельник - пятница: с 9:00 до 21:00
Суббота: с 9:00 до 14:00 (по записи)
Воскресенье: выходной

Контакты

Фитнес и Вес Корректировки
Студия 'FIGŪRA FIT "
Лачплеша 41 Street (вход со двора), 2-й этаж, Рига, LV-1011
Тел.: (+371) 67289899
Моб.: (+371) 26100645 
Электронная почта: figurafit@figurafit.lv

Реквизиты

SIA "FIT STUDIJA" Draudzības aleja 19-72,
Jēkabpils, LV-5201

Регистрационный номер  LV45403035378

LV66PARX0013572420001

                            ikona_2.jpg     facebook.png